“Brenda zyrave të kësaj partie bëhen orgji treshe!”/ Gazetari plas bombën në transmetin live

Në rubrikën “Rrethi Katror” në E Diell pasditen e djeshme gazetari Milaim Zeka bëri një deklaratë të fortë për anëtarët e partisë VetëVendosja në Kosovë.

“Këtu opozita e Shqipërisë nuk mban qëndrim kur bëhet fjalë për politikën e jashtme. Ne mund të kemi përplasje në politikën e brendshme, por në politikën e jashtme duhet të jenë të gjithë të bashkuar, pozitë dhe opozitë.

Për shembull, unë dëgjoj nga përfaqësues të Vetëvendosjes në Shqipëri e Kosovë që thonë ne nuk e dëgjojmë Edi Ramën, kush është Edi Rama. Ai është kryeministri i Gjicit të Kukësit, që i mbeti shishja në dorë.

Ndërkohë për informacionin tënd, policia e Kosovës zbuloi që brenda zyrave të Vetëvendosjes bëhej orgji me treshe. Nuk duhet sharë kryeministri vetëm se është kryeministër,” tha Zeka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...