“Bëhu i fortë në këtë botë të pisët”/ Elton Deda vjen me një urim të veçantë për të birin

Kantautori i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Elton Deda ka zgjedhur që ta urojë publikisht djalin e tij në ditën e lindjes.

E teksa sot ai feston 18-vjetorin e tij, këngëtari ka publikuar foton ku shfaqet krahë djalit të tij Frojdit. Në urimin e tij, Eltoni nuk lë pa përmendur ish-bashkëshorten e tij, e cila kujdeset për djalin e tyre.

“Kam dy djej. Njëri dhe më i rendesishmi është ky! Djali im, shoku im. Sot ai ka ditelindjen! 18 vjeç, nuk është shaka. Të dua shumë miku im.

Bëhu i fortë në këtë botë të pisët! Jola, faleminderit për gjithçka, që kujdesesh në çdo detaj për produktin tonë, të jetë sa më i mirë dhe i shendetshëm. Happy Birthday Plako!”, shkruan Elton Deda krahas postimit në Instagram.

Kujtojmë se Deda dhe vajza e aktorit të ndjerë Piro Manit, i dhanë fund martesës 7-vjeçare në vitin 2012.

Pas ndarjes kantautori u rikthye në Shqipëri për tu përkushtuar tek muzika, ndërsa bashkëshortja e tij vazhdoi jetën në Amerikë së bashku me Frojdin.

Në atë kohë ish-çifti u komentua për lidhje të fortë dhe pasionante me njëri-tjetrin.

Hashashi në ballkonin e Encës/ Muharrem Ahmeti rrëfen të vërtetën ….

Artisti i madh i muzikës orient Muharrem Ahmeti ishte i ftuar special në D-Night në sezonin e tretë. Një ndër këngëtarët më të preferuar të...

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale. Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...