2500 euro per 6 dite ne Durres. Gazetari shume i kenaqur me cmimet

Ky vit ishte nje vit ndyrshe nga vitet e tjera pasi cmimet ishin me te larta. Dhe te besh pushime duhet te kesh nje buxhet te mire.

Gazetari nga Presheva, Dashnim Hebibi ka kaluar pushimet ne plazhin e Durresit dhe ishte shume i kenaqur.

Ai eshte shprehur se ka shpenzuar 2500 euro per 6 nete. Gazetari punon ne Zvicer dhe cmimet i jane dukur normale. E vetmja gje qe e shqeteson ate eshte papastertia dhe plazhistet nuk e respektojne detin pasi hedhin mbeturina.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...