VIDEO/ ‘Fol a m’ke tradhtuar?’, me këpucë në dorë, aktorja shqiptare e zë ngushtë burrin e saj live në emision

“On fire”, është rubrika më e re në emisionin e verës në T7. Përpos karrierës, mysafirët në studio në këtë rubrikë prekin edhe tema pikante. Këtë herë të ftuar në “Era Verë” ishin aktorët Flutra Gashi dhe Simon Tanushi. “A m’ke tradhtu”, ishte një nga pyetjet provokuse që aktorja ia drejtoi bashkëshortit të saj.

Simoni fillimisht nuk po përgjigjej dhe Flutra mori këpucën në dorë duke i thënë: “Fol a m’ke tradhtu?”.

Më pas çifti e ktheu situatën me të qeshur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...