Kiara Tito i zë vendin Megi Pojanit, ku do e shohim pas Kepit të VIP-ave

Pas përfundimit të Big Brother VIP, Kiara Tito mori moderimin e “Kepi VIP-ave”, një program që me mbarimin e verës do i vijë fundi.

Por ku do e shohim Kiarën në sezonin e ri televiziv?

Thuhet se moderatoren do e shohim në drejtimin e “Big Brother Fan club”.

Sipas Bw, Kiara është në bisedime për të qenë moderatorja e “Big Brother Fan Club”, duke u kthyer kështu në ekran pas përfundimit të “Kepi i VIP”-ave.

Rikujmë se sezonin e kaluar Fan Club ishte në moderimin e Megi Pojanit.

Kiara Tito në pritje të ëmbël??? /Moderatorja kapet duke u veshur vetëm me…

Përveçse moderatore Kiara Tito e ka shfrytëzuar profilin e saj në Instagram edhe si influencer apo blogere. Me stilin e saj mjaft interesant, Kiara ka...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP”. Aktorja e njohur, spikati për tipin sportiv dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...