Cilit politikan shqiptar i del në shesh tradhtia?! Habit detektivja

Të ftuara në “Hëna apo Diell”, Shkënda Lili dhe Iva Tiço u janë disa prej pyetjeve pikante.

E pyetur nga moderatorja, dedektivja Shkënda Lili ka treguar më shumë për profesionin e saj në lidhje me tradhtitë e çifteve në Shqipëri.

Nevina Shtylla: Shkënda, na përmend emrin e një personazhi VIP shqiptar ose politikani që i ke zbuluar tradhtinë, ose pi një shots?

Shkënda Lili: Patjetër, se sekretet e punës nuk nxirren.

Nevina Shtylla: Iva, dikur i thoje hapur kritikat, tani më ndryshe. Me kë personazh e ke tepruar dhe do ti kërkosh falje?

Iva Tiço: Falje askujt. Kam ndryshuar sepse kanë dalë portalet, dhe jam lodhur duke parë emrin tim.

A shihni një person të tretë në këtë foto?

Një iluzion optik viral që fsheh fytyrën rrëqethëse të një gruaje është shfaqur në rrjetin social X, dhe njerëzit po përpiqen ta gjejnë atë. Iluzioni...

Sinan Vllasaliu në telashe, rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg

Këngëtari Kosovar, Sinan Vllasaliu, është akuzuar së fundmi nga ATK-ja (administrata tatimore e kosovës) dhe inspektorët e saj se ka kryer një dëm prej...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...