Zbulohet banori i parë i “Big Brother VIP” 3? Gazetari: Do tentoj të jem dikush…

Akoma nuk i ka ikur “shija” e “Big Brother Vip 2”, e përgatitjet kanë nisur për sezonin e tretë.

E teksa na ndajnë pak muaj nga startimi i saj, po përfliten edhe emrat që mund të bëhen pjesë e saj.

Mirëpo, një ish-banor i sezoneve të para, gazetari Adi Pojana, ka shprehur dëshirën për të marrë pjesë në “BBV3”. Teksa ishte i ftuar ditën e sotme në “Se luan topi”, ai u shpreh se me shumë dëshirë do merrte pjesë në sezonin e ardhshëm.

“Po, patjetër. Nëse do kem besim te ajo që do ky Big Brother, patjetër. Do tentoj të jem dikush tjetër”- tha Adi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...