ERDHI DHENDRI! Enca sjell të dashurin në Shqipëri, çifti shfaqet duke k…

Pak kohë pasi bëri publike lidhjen me Mickey Neblett, Enca e ka sjellë partnerin e saj në Tiranë.

Çifti ka qenë prezent në koncertin e Eliades Ochoa që u mbajt së fundmi.

Në një video Enca dhe Mickey shfaqen duke kërcyer dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Këngëtarja ka veshur një fustan të zi saten ndërsa partneri i saj me xhinse dhe këmishë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...