Po e ‘martojnë’ me zor, Ronela Hajati me lot në sy shfaqet e veshur me vello

Ronela Hajati po bëhet nuse?

Këngëtarja Ronela Hajati në fotot e fundit është shfaqur e veshur krejt ndryshe nga ajo çka kemi parë.

Pak orë ka publikua një ‘Instastory’ ku shihet e veshur në fustan nusërie.

Fansat aluduan se mos do ketë dasëm nga vetë këngëtarja, por ketë e mohoj Hajati.

Ajo më pas ka treguar se shumë shpejtë do të publikoj projektin e ri, të titulluar “Si ke mujt”.

Në këtë klip duket se ajo do të martohet me zor, pasi shfaqet e mërzitur dhe me lot në sy.

 

 

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti, e cila dhunohej dhe u mbajt prej dy vitesh peng në shtëpi nga bashkëshorti i...

“Godite”, 15-vjeçarja rreh të miturin, “fotografët” që filmojnë ngjarjen qeshin (VIDEO)

Një video e cila po bën xhiron e rrjetit tregon momente të paimagjunueshme dhune dhe bullizmi në një shkollë në Heraklion të Kretës. Në mënyrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...