Kristi e ngacmon me mesazhe erotike, Jori nuk dua më shumë së s*…

Krist Dragot Alija, zuri vendin e dytë në Big Brother VIP Albania,

por duket se nuk po gjënë rehati pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ylli televiziv sa ishte në shtëpi krijoi një lidhje me Kejsi Medinin, por që ishte Kejsi ajo që i dha fund lidhjes

– pavarësisht se Kejsi u pa xheloze në Kristin gjatë emisionit të fundit të “Kepi i VIP-ve” –

që moderohet nga Kiara Tito e që është personi i dytë më i përfolur pas burrit të saj tashmë, Luiz Ejlli.

E pas daljes nga Big Brother, Kristi duket se ka shqetësuar modelen dhe balerinën, Jori Delli.

Këtë e ka konfirmuar në “Kepi i VIP-ve” vetë Jori, e cila ka thënë se Kristi pas daljes i ka dërguar asaj mesazhe erotike.

“Ai me ka dërguar mesazhe erotike, por ia kam bërë të qartë që nuk dua diçka më të, më shumë së shoqëri”, ka thënë modelja.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...