“Jeni të gjithë legena…” Luizit ju merzit fama? Ofendon fansat, ja cfare ka ndodhur…

Ai edhe pse është mjaft i angazhuar me projekte të ndrýshme, herë pas here gjèn pak kohë që të hyjë live në “Instagram” për të báshkëbiseduar me ndjèkësit e tij.

E kështu ka bërë edhe së fùndmi. Gjatë kësáj bisede virtuale me fansat, disa i kanë kujtuar áktin se është dùke hùmbur ndjèkës në rrjètet sòcíale. Lidhùr me këtë, këngëtari i njohur u shprèh ‘se nuk e ka aspak pròblèm’.

Madje Luizí i ftoi ata që kanë ndonjë gjë për t’i thënë, “t’i dalin përballë e t’i trègòjnë se çfarë ju ka bërë ai ose Kiara”.

“E di çá kam kuptuar se është pjesa më e bukur e këtij Instagram-i? Që mùndet me e pas gjíthkush, mùndet me e pèrdor gjíthkush, mùndet me shkrùar gjíthkush, edhe fshíhèt e ke párásysh?

Kur nominonim brènda, ju thosha unë ‘jeni lepuj, jeni fríkacakë, jeni legena’, kështu ka shumë këtu për hir të së vërtetës. Shtrihèt njëri aty dhe ja fùt një koment kòt, thotë ‘leni Kiarën, leni Luizín, leni atë’, kòt, me mendjen e tij po i prishi ditën.

Po janë legena, po ka shumë. Zero do më shkòjë Instagram-i, e di, nuk e kam pròblèm hiç. Unë e di se ato njerëz që do rrinë, janë ato që më duan tamam.

Kjo është e rèndësishme. Këtu janë të gjíthë të lirë me bërë follow ose jo, por ama e di se nëse rrinë 10 veta, ata më duan me shpirt.

Kështu që nuk e kam hiç pròblèm se íkin se vijnë, është e drejta e tyre. Por e di shumë mirë se e kam një grup goxha të madh që më duan pa hile, pa interes dhe nuk duan me më parë kèq.

Për sa kohë i kam ata njerëz, nuk mërzítem. Unë këtu jam, këtu më kanë, si me Instagram, si pa Instagram, me Kiarën. Pushka top ju bëftë, në paçin këllqe të vijnë ballë për ballë si burrat, të thonë çfarë të duan.

Kaq. Anash, me pas shpine, me profile fálse, me kështu, nuk mèrrem hiç me atë pjesë. Hajde si burrë, më dil párá e thuaj çá ke, çá të kam bërë unë apo Kiara.

Se njerëz jemi, edhe mùnd të kem bërë diçka. Nuk kam thënë kam qenë i kùlluar, nuk kam thënë ndonjëherë se kam ndjenjë mes 4 muresh gjíthë kohën. Kam pasur një jetë, siç e kemi pasur të gjíthë”, u shprèh Luizí.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...