Aksident tragjik në Greqi, makina hyn në korsinë e gabuar dhe përplaset me kamionin! Vdesin 5 shqiptarë

Një aksident i rëndë është regjistruar në Greqi ku kanë ndërruar jetë 5 shqiptarë në saj të një përplasjeje të një mjeti me kamionin që rezultoi fatal.

Mësohet se automjeti ka dalë nga korsia e vetë në rrethana ende të pazbardhura dhe ka hyrë në korsinë e gabuar, duke u përplasur më pas me kamionin. Ende nuk bëhet i ditur identiteti i tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...