Pa Kristin në momente romantike me një vajzë tjetër, Keisi shpërthen në lot: “Nuk mund t’i lejoj ato skena ai p…

Gjatë episodit të djeshëm të “Kepit të Vip-ave” Keisi Medini ka shpërthyer në lot. Kjo pasi pa disa skena të afërta midis Kristit dhe Erisës, konkurentes së “Kepit të Vip-ave”.

Pas kësaj ajo bisedoi me Erisën dhe i tregoi se ato skena janë shumë të shëmtuara të bëhen në sy të saj dhe se nuk mund të justifikohej “se ishte e pirë”.

“Pikë së pari duhet të kemi respekt për njëra-tjetrën, jo për një mashkull, kjo gjëja është e fundit. Diçka që është e imja, dhe diçka që tashmë nuk është e imja, para syve të mi nuk mund t’i lejoj ato skena. Në s’mund ta justifikojmë veten se jam e pirë, dhe e bëra. Se i bie se ne mund të bëjmë shumë gjëra pirë dhe të themi pastaj “Më fal se isha e pirë”. S’mund të ndërtojmë gjerat kështu, është shumë e shëmtuar”, u shpreh Keisi përballë Erisës.

Madje më tej, ajo tregoi se shqetësimi i saj arriti në atë pikë sa mendoi të linte në mes atë eksperiencë.

“Unë mbrëmë kam qenë shumë e shqetësuar, dhe mendova të marr Olsën në telefon dhe t’i them se do iki nga emisioni”, tha Keisi, e cila pas kësaj bisede e mbylli këtë temë dhe vazhdoi lojën e saj

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...