Në mënyrën më të “çuditshme”, Jori konfirmon se Beniada i ka dhënë fund romancës së saj

Duket se zërat që po qarkullojnë së fundmi se modelja Beniada Nishani dhe ish-futbollisti, Blert Hajdari i kanë dhënë fund romancës, janë të vërteta. Edhe pse vetë dyshja nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtij lajmi, një video e postuar nga mikesha e Beniadës, Jori Delli sapo konfirmoi zërat.

Dy mikeshat kanë kaluar fundjavëm bashkë në një prej resorteve në Durrës, dhë në videon e Jorit, dëgjohet teksa thotë se Beniada është beqare.

“Bën si diva, por ta dini që Beni është beqare”, dëgjohet të thotë Jori.

E pas kësaj, duke e theksuar, ajo ka postuar foton e mimikës së Benit duke shkruar frazën e njohur tanimë:

“Kape lajmin”

Dhe lajmi u kap goca!

Beniada Nishani dhe vëllai i Arbër Hajdarit u njohën vitin e kaluar në programin sportiv të Top Channel “Procesi Sportiv”, por duket se romanca e çiftit zgjati vetëm disa muaj.

 

 

 

 

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark të sheshte, e cila ishte krijuar nga dietologia Cynthia Sass. Kjo pije e shijshme mori...

Hapësirat publike u respektuan/ Administratori i Velipojës: Shërbimet ndaj turistëve më të mira sivjet

Pas këtij që sapo lamë pas, një tjetër sezon turistik i sukseshëm pritet që të jetë ai i vitit të ardhshëm duke qënë se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...