Kiara “merr guximin” dhe gatuan, reagimi i Luizit nuk pritej

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë në qendër të vëmendjes dhe po e shfrytzojnë në maksimum këtë fakt. Dyshja përpos projekteve janë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndajnë detaje nga jeta e tyre private.

Së fundmi Kiara në një postim në Twitter ka publikuar një pjesë të një bisede të saj më Luizin në Whatsapp, ku i ka dërguar atij një foto të ushqimit që po konsumonte, të cilin thotë se e ka gatuar vetë.

“Jo po se thua s’di me gatu”, ka shkruar Kiara krahas fotos së ushqimit.

Interesante në këtë mes ishte përgjigja e Luizit, i cili i ka shkruar: “Mendova se kishe vjellur”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...