Robert Aliaj hyn në studio në mes të emisionit: ‘Mendova se po rrahin Kristin’!

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” u diskutua në lidhje me “Instagram”-in dhe si pasojë u ngrit pyetja: “Sa të vërtetë jemi në rrjetet sociale”.

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj duke iu drejtuar vajzave që ishin të ftuara në panel tha:

“Ju shisni në Instagram narcizmin që keni, të sëmurë jeni narciste, vetëm atë nxirrni ju në Instagram. Mos më thuaj mua se nxirrni në Instagram gjërat më të bukura, jo. Mbi të gjitha veshjet janë super të shëmtuara, se i kam parë, bashkëpunimet që keni bërë. Cila është ana juaj më e bukur? Një pozë në pishina me bikini? Ajo është ana më e shëmtuar”.

Teksa vajzat e kundërshtuan, në studio hy babai i Kristit, Robert Aliaj, i cili si fillim shprehet:

“Shumë po gërthisnit. Unë isha aty jashtë, u bëra kurioz, e thashë çfarë po bëhet aty. Shumë interesante, biseda më duket tërësisht interesante dhe shumë relevante. Me aq sa ju dëgjova, se dëgjohej shumë jashtë, thashë mos po rrahin Kristin”.

Sipas tij, i biri nuk është kritik ndaj vajzave shqiptare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...