Plazhi me i lire dhe me i mire shqiptar ku pueshuesit mbesin shume te kenaqur

Pogradeci si cdo vit ka pasur cmime te mira dhe te lira ku pushuesit jane te kenaqur me sherbimin dhe miresjelljen e Pogradecareve.

Ndersa kete vit jane liruar dhe me shume hapsira publike per pushuesit.

Pushues nga e gjithe shqiperia jane shprehur se nga viti ne vit Pogradeci behet dhe me i bukur dhe me i mire.

E vetja gje qe mungon jane kullat e vrojtimit por hapesirat e lira kane dhënë shenja pozitive tek pushuesit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...