Ndodh ne Tirane. Hajduti vjedh komshiun i merr dhe te dashuren dhe e perdhunon

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane ku mesohet se nje 25 vjecar ka shkuar te vjedh nje shtepi dhe me pas ka perdhunuar dhe gruan.

25 vjecari ka vjedhur banesen e komshiut te tij ku ka marr nje celular dhe para pasi ka marre ato me pas i ka ka marre te dashuren e komshiut dhe e ka kryer mardheni me zor me te.

Pas ngjarjes se rend policia ka arrestuar 25 vjecarin dhe akuzohet per dy ngjarje te renda per vjedhje dhe mardhenie intime me dhune.

Grupi hetimor po heton ngjarjen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...