3 shenjat e horoskopit që arrijnë t’a ndryshojnë partnerin siç duan vetë

Ua dinë pikat e dobëta, e ndryshojnë më së shumti partnerin dhe në këtë drejtim janë shumë të shkathëta!

Këto gra jo vetëm që ua bëjnë jetën më të bukur, por arrijnë edhe t’i ndryshojnë për të mirë, madje pa u bërë presion, pa i bërë shantazhe dhe pa i kërcënuar – kështu që as ata vetë nuk e vërejnë që kanë përmirësuar disa të meta të tyre.

Disa shenja horoskopi kanë ndikim aq të fuqishëm në gjininë tjetër, sa që do të arrijë të transformojnë partnerin e tyre sa hap e mbyll sytë.

Shigjetari

Gruaja e shenjës së Shigjetarit e di si ta bëjë shtëpinë të rehatshme madje edhe me të ardhura minimale. Është e bindur që jeta është krijuar për t’u kënaqur, e di edhe si ta bëjë të tillë. Megjithatë, që ajo t’i bëjë të gjitha këto, është e nevojshme që burri t’i japë asaj të gjithë kontrollin mbi të ardhurat.

Do të jetë e lehtë ta bindësh atë se është më e mira dhe, më e rëndësishmja, do të jetë me të vërtetë! Në këmbim, ajo është shumë besnike, e kujdesshme dhe e butë.

Ujori

Nuk ka grua më joegoiste se ato të shenjës së Ujorit, por për të qenë e tillë ndaj partnerit të saj, e gjitha që është e nevojshme është që t’i tregojë që e do.

Ajo kurrë nuk do ta qortojë partnerin për ditëlindjet dhe përvjetorët e harruar, por me të vetmin qëllim – që nga ai të bëjë një burrë të suksesshëm! Prandaj, nëse jeni në një lidhje me një grua Ujor, sigurohuni që ajo do t’ju udhëheqë me shumë inteligjencë gjatë jetës dhe do t’ju ndihmojë të merrni vendimet e duhura.

Virgjëresha

Për meshkujt që janë “koprracë” ndaj parave, gruaja e shenjës së Virgjëreshës është shumë “e shkathët”. Ajo do të bindë edhe koprracin më të madh se duhet të hapë portofolin dhe të shpenzojë për kënaqësi të ndërsjellë.

Virgjëreshat janë jashtëzakonisht inteligjentë, ata i gjykojnë shumë mirë njerëzit dhe sapo të takojnë “burrin” e tyre, do të dinë saktësisht se cilët “butona” të shtypin për të realizuar dëshirat e tyre, madje edhe nëse kjo u kërkon të punojnë pak më shumë në shtrat.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...