Me pantallona të shkurtra dhe super forma/ Monika Kryemadhi hedh video duke…

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka publikuar një video ku bësh ushtrime fizike. Me anë të një postimi në Instagram, Kryemadhi shihet teksa bën ushtrime për muskuj barku.

Në pritje të bebit numër 2, zbulohet gjinia e fëmijës së Besit dhe Xhensilës

Ne paralele të improvizuara në kushte shtëpie, Kryemadhi me kokën poshtë dhe këmbëzbathur, shihet teksa ushtrohet.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...