“Kohët e fundit reklamon c*cat”, Rudina Dembacaj i përgjigjet ndjekësve

Aktorja e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale. Në “Instagram”, ajo ndan me ndjekësit e shumtë foto e video të ndryshme, e madje ndonjëherë edhe çfarë bën gjithë ditën.

Por jo vetëm kaq, pasi Rudina herë pas here vendos që të bëjë pak muhabet me fansat e saj, të cilët i bëjnë pyetje, komplimente dhe kritika të ndryshme. E sigurisht që ajo nuk përton që t’u kthejë përgjigje të gjithëve.

Në bisedën e fundit virtuale me ndjekësit, dikush i ka vënë në dukje faktin se ekspozon shumë gjoksin. Lidhur me këtë, Dembacaj shprehet se ka rastisur nga veshja.

“Kohët e fundit reklamon c*cat”, i ka shkruar ndjekësi, të cilit Rudina i është përgjigjur:

“Pz kanë rastis fusntanet, se s’para i kam ajrosur më përpara, gjithmonë i kam lënë në errësirë”.

 

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale. Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi...

NARAÇI: SEZONI VEROR NË PEDIATRI E SHKODRËS I QETË

Në qytetin e Shkodrës nuk kanë munguar rastet me fëmijët që janë paraqitur çdo javë në pediatrinë e Spitalit me probleme të ndryshme shëndetësore....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...