Jori Delli flet për marrëdhënien me Noizy-n: Ne flasim, më ka dërguar disa k…

Gjatë një dreke me Gerti Koxhin në emisionin “Kepi i Vipave”, Jori Delli është pyetur për marrëdhënien që ka me reperin e njohur Noizy.

Jori sqaron se ata janë miq me njëri-tjetrin dhe nuk ka ndodhur asnjë gjë mes tyre. Ata flasin ndonjëherë por gjithmonë në mënyrë shoqërore.

Gerti Koxha: Si shkoi videoklipi me Noizyn, si ishe?

Jori Delli: Shumë mirë, kishim disa skena të ndryshme.

Gerti Koxha: Çfarë u bë gjithë ai muhabet, gjithë ato fjalë, Noizy, Jori, lanë dhe datat e martesës, a do më thirrësh dhe mua?

Jori Delli: Pse bën këto pyetje sepse e dimë dhe unë e ti, që janë gjëra… Një videklip bëra nuk bëra asnjë gjë më tepër.

Jori tregon para kamerave se është beqare dhe nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj. Me Noizyn janë thjesht miq dhe nuk ka asnjë gjë mes tyre.

Jori Delli: Unë jam beqare, e paprekur për momentin dhe dua ta theksoj që me Noizyn nuk ka ndodhur asnjë gjë, kemi bërë videoklipin, jemi në një marrëdhënie shumë të mira shoqërore. Ndonjëherë flasim bashkë, për shembull më ka dërguar disa pjesë të videos kur kanë bërë montazhin dhe kaq.

NARAÇI: SEZONI VEROR NË PEDIATRI E SHKODRËS I QETË

Në qytetin e Shkodrës nuk kanë munguar rastet me fëmijët që janë paraqitur çdo javë në pediatrinë e Spitalit me probleme të ndryshme shëndetësore....

Hapësirat publike u respektuan/ Administratori i Velipojës: Shërbimet ndaj turistëve më të mira sivjet

Pas këtij që sapo lamë pas, një tjetër sezon turistik i sukseshëm pritet që të jetë ai i vitit të ardhshëm duke qënë se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...