Video ku refuzoi lekët e fansit u bë viral në rrjet, reagon Ylli Limani: Ma shikoni fytyrën…

Këngëtari i dashur për publikun, Ylli Limani, ka nisur koncertet e tij për këtë sezon veror. Në koncertin e fundit duket se artistit i ka ndodhur një skenë e sikletshme.

Një fans i ka zgjatur dorën duke i ofruar para dhe këngëtari i njohur ka vendosur që të mos i pranojë.

Videoja e cila tashmë po bën xhiron e rrjetit, ka rënë dhe në syrin e artistit i cili bëri një reagim ‘funny’ në “Instagram”in e tij. Teksa kishte shpërndarë videon e tij në “Instastory”, ai shkruan krahas saj:

“Ma shikoni fytyrën. Gjoja: “Jo, jo nuk ka nevojë. Mos më ngushto se nuk i marr”

Futbolli shkodran në zi, ndërron jetë ish-lojtari i Vllaznisë

Nuh Isufi, ish- lojtari i klubit të Vllaznisë është ndarë nga jetë në moshën 77-vjeçare. Në muajt e fundit, shëndeti i të ndjerit ka qenë...

Kanalet kulluese dhe përmbytjet/ Në Trush të Bërdicës kanali kullues i papastruar prej vitesh

Në disa njësi administrative të Bashkissë Shkodër është vërejtur se gjatë kohës me reshje nga mospastrimi i kanaleve kulluese përmbytjet kanë qenë të pashmangshme...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...