“Si ma bëre këtë?”/ Vajza kap mat biznesmenin e martuar me të dashurën e re, ai e braktis me makinë para syve

Në puntatën e kësaj të diele të emisionit “1 herë mat” u trajtua një rast i veçantë. Një kliente u paraqit në zyrën e dedektives Shkënda Lili, dhe tha se dyshon se e tradhton i dashuri me të cilin ka 3 vite i lidhur.

Por i dashuri i saj, ishte dhe i martuar. Dhe tani ai ka një të dashur të re, sipas klientes, e cila po merr të gjitha përfitimet nga biznesmeni.

Pas nisjes së investigimit, objektivi u kap dy herë në kafe me të dyshuarën, por përveç takimeve të përzemërta nuk pati puthje.

Me këtë nuk pajtohej klientja e cila kërkonte që ai të kapej mat.

“Unë gruan e fëmijët e tij i kam pranuar, por të ketë tjetër, nuk e toleroj. Unë po humbas qendrën estetike, e kupton? Nesër do hanë një darkë se kam kapur mesazhin, duhet t’i kapësh mat.

Pasi shkojnë në darkën që kishin planifikuar, objektivi dhe e dyshuara shkëmbejnë përqafime dhe prekje pasionante. Klientja nuk duron dot dhe del nga makina për t’u ballafaquar.

“Si ma bëre këtë, unë kam ndejtur 3 vite pas teje, dhe ti më bën këtë”

“Qetësohu, do t’i sqarojmë në një moment tjetër gjërat”

“Jo, sonte do t’i sqarojmë të gjitha”.

I dashuri i saj hipën në makinë dhe largohet me të dashurën e re.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...