Nuk ia dolën të plaken bashkë! Ndahet përfundimisht çifti i Big Brother Vip

“Kështu do na keni deri në pleqëri”. Kështu shkruanin Andi dhe Gresa në një foto të përbashkët vetëm pak ditë më parë. Por, siç duket kjo pleqëri ka ardhur më shpejt nga sa parashikohej, me dyshen që i kanë ndarë rrugët e tyre.

Çifti i njohur në “BBVK” nuk janë më me njëri-tjetrin.

Burime për “Prive” kanë raportuar se pushimet e fundit të Gresës në Ibiza janë bërë “mollë sherri” që çifti në fjalë të ndahen përfundimisht.

Teksa modelja vazhdon të ndodhet në shtetin spanjoll duke shijuar pushimet solo, Andi në anën tjetër ndodhet në Kosovë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...