AKSIDENT NË AKSIN LEZHË-SHKODËR, MAKINA PËRPLAS MOTORIN, PLAGOSET 60-VJEÇARI

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugorë Lezhë-Shkodër në afërsi të Balldrenit.

Një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit rreth 60 vjeç, i cili është transportuar në spitalin e Lezhës.

Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Në këtë aks rrugor janë regjistruar shpesh aksidente.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...