Qeni në rrugë përgjërohet për ushqim, kur i japin i falenderon dhe i dalin lot…

Një qen end acak ‘qau me lot gëzimi’ teksa një kalimtare gjeti kohë ta ushqente. Pamjet e skenës së ndodhur në provincën Shanxi të Kinës veriore, janë shpërndarë në mediat sociale dhe shumë persona janë përlotur.

Në klip, qeni i vogël mund të shihet duke qëndruar mbi këmbët e p asme ndërsa lëkund këmbët e para në ajër, ku duket sikur po përg jë rohet për ushqim.

Dhe ndërsa gruaja i jep disa salsiçe, bebet e syve të kël yshit fillojnë të zmadhohen sikur të ishte i lumtur se e kishin ushqyer. Një pjesë tjetër e klipit tregon gruan që kthehet në park për të kontrolluar qenin, i cili e njeh dhe afrohet për ta përshëndetur. Sapo ajo i jep diçka tjetër për të ngrënë, ai fillon të përl o tet sërish.

Gruaja tha për Xiaoxiang Morning Post:Unë dhe miqtë e mi ishim rrugës për në park kur pamë qenin e nda cak.

Ai filloi të q a nte kur ne i dhamë ushqim dhe unë u përpoqa ta fus në makinën tonë një herë, por ai nuk pranoi dhe shkoi përsëri në rrugë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...