Pasi u vdes babai, tre vellezerit e fusin ne thes dhe e fshehin ne shpell ti marrin pensionin

Tre vellezer kane fshehur trupin e babait pas vdekjes se tij ne nje vend te izoluar dhe ti merrnin 3 mije euro pension. Por policia ka gjetur trupin e babait dhe po i merr ne pyteje femijet. Trupi i babait eshte gjetur rastesisht nga disa alpinist brenda ne shpelle dhe ata kane lajmeruar policine.

Babai kishte vdekur nga shkaqe natyrale dhe vellezerit e kishin marr trupin e babait ne thes dhe e kishin cuar ne nje fshat ta larget alpin dhe e kishin futur ne nje shpelle vetem per ti marr pensionin e tij 3000 euro.

Tani policia ka arrestuar tre vellezerit dhe akuzohen per mashtrim dhe marrje te parave pa leje.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...