Luizi jep njoftim e papritur për Big Brother VIP 3: A jeni ga…

Luiz Ejlli është rikthyer sot në Tiranë pas një periudhe shumë të ngarkuar me xhirimet e filmit

“Në kuadër të dashurisë” dhe koncertet e shumta. Vendi i parë ku ka shkuar Luizi është Top Channel, nga ku ka publikuar edhe një video.

Ai shfaqet para zyrave të Big Brother VIP dhe lë të kuptohet se përgatitjet për Big Brother VIP 3 kanë nisur.

“Sa erdha në Tiranë dhe jam këtu tek zyrat e Topit. Desha t’ju pyes diçka. A jeni gati për 3-shin?”, shprehet Luizi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...