PO FILLON ? Këngëtari i njohur merr ftesën për Big Brother VIP Albania 3 : Ja pergjigja e tij…

Pas verës së nxehtë, do të nisë sezoni i ri televiziv dhe mes projekteve të shumta është edhe Big Brother VIP 3, që tashmë është konfirmuar se do të rikthehet në ekran.

Stafi ende po punon në përzgjedhjen e emrave që do shohim këtë vjeshtë-dimër në shtëpinë e famshme dhe një prej personazheve që ka marrë ftesë është edhe Kastro Zizo.

Emisioni “N’Zoom” ka zbuluar se Kastro ka marrë ftesën për Big Brother VIP 3, por ende nuk ka kthyer një përgjigje.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...