Luizi sherr me fansen në mes të rrugës? Pamjet bëjnë namin në rrjet

Jo vetëm kamerat e televizionit, por Luiz Ejllin tashmë po e ndjekin edhe kamerat e telefonave të fansave, në çdo dalje të tij në ambient publik.

Së fundmi, i gjendur në Korçë për xhirimet e filmit të shumëpërfolur, Luizi është ndaluar nga fansat për foto, por në sekondat e para të videos ai shihet se është duket debatuar me një prej vajzave që në rrjet po përflitet se është fanse e tij.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes tyre dhe nëse situata është e tillë siç është përshkruar në rrjetet sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...