Më i kërkuari i momentit, sa paguhet Luiz Ejlli për koncert?

Menaxheri i VIP-ave Xhani Demika dha një intervistë për emisionin ‘Pushime on Top’ ku ka ndarë disa sekrete të shumë prej VIP-ave për të cilët të gjithë fansat janë kuriozë.

Një prej tyre ishte padyshim dhe këngëtari e fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP’ Luiz Ejlli. Teksa u pyet për pagesën e tij për koncert, Demika nuk nguroi t’ia shuante kureshtjen të gjithëve.

“Luiz Ejlli ka qenë një ndër artistët e parë që kam kontaktuar për këtë sezon, më ka kërkuar 30 mijë euro.”- ka treguar ai.

Rikujtojmë që Luizi sapo mbylli një tur koncertesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe para pak ditësh performoi gjithashtu në Londër. Duket se, që prej përfundimit të formatit të ‘BBVIP’, këngëtari nuk ka bërë asnjë ditë pushim!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...