Habit moderatori i njohur Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është …

Moderatori i njohur televizionit Enkel Demi sic te gjithe e dime eshte i martuar me ish-deputeten e PD-se Mesila Doden. Cifti jane prinder te dy femijeve

Se fundmi, Keli sic e njohin te gjithe, i ftuar ne emisionin Thumb ka bere nje deklarate paksa te habitshme.Ai ka thene se nuk eshte edhe aq e vertete ideja e krijuar se te gjithe politikanet jane te pasur madje ketu shtoi se ai ka ne krah politikanen me te varfer.

E ne bisede per gatimet, duke e pyetur a e kane menduar ndonjehere te hapin nje restorant meqe te dy jane shefa ne gatime.

“Kemi 10-15 vjet qe e mendojme dhe nuk e marrim guximin. Ne gatuajmë për pasion, per mysafiret tane. Restoranti është një biznes i vështirë, dhe po të hapësh listën time të kredisë do ta kuptosh se sa lekë kemi. Unë për fat të keq, nga të gjitha politikanet, ika mora politikanen më të varfër”, -tha ai duke qeshur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...