Dea Mishel: Jam fillikat pa të dashur, dua dikë që të më … (video)

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’, disa nga banorët s’kanë më komunikim me njëri-tjetrin.

E mesa duket kjo ndodhi dhe me Dean.

Ish-finalistja e “Big Brother VIP 2”, ishte e ftuar në Top Albania Radio, ku ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri si dhe për jetën e saj private.

Biseda:

Pyetje – Çfarë ka ndryshuar te ajo kjo eksperiencë?

Dea: Jam pjekur, kam qenë pak më e papjekur.

Është bukur jeta kur je e papjekur, nuk mendon shumë vepron ashtu si të vjen.

Ishte shumë sfiduese si eksperiencë.

Pyetje – A është në një lidhje Dea Mishel?

Dea: Do doja shumë të kisha një (të dashur), po… Jam fillikat (qesh).

Dua një mashkull që të jep siguri.

Në jetën time të përditshme unë dua të kem kontroll mbi çdo gjë dhe dua që kur të jem me partnerin të jem unë e qetë dhe të jetë ai që udhëheq.

Pyetje – Me cilët prej ish- banorëve të ‘BBV’ ka ruajtur Dea kontakte dhe shoqëri pas përfundimit të kësaj eksperience?

Dea: Më keni parë mjaftueshëm me Jorin, Kristin.

Me Oltën flas në telefon shpesh po akoma nuk jemi takuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...