Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi dhe rruges u tunduan nga oferta e një shezlongu falas në plazh, për sa kohë te blenë një pije.

Çifti porositi dy smoothie dhe një pjatë me makarona karavidhe, por u cuditen kur errdhi fatura.

I gjithe ky sherbim kushtoi 599 euro.

Ata se besuan qe fatura do te kushtohte kaq shume.

Eshte shume e ekzagjeruar qe per dy pije dhe nje pjate makarona te paguash 599 euro.

Kjo fature me prishi dhe pushimet e mia pasi kjo shume me rendoi shume ndaj para se te uleni shikoni cmimet pasi mund te beheni viktim e restoranteve.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...