Pushuesit shkojne ne Ksamil per te ber plazh shikoni cfare ndodh ne det

Jemi ne fundjave dhe sa po eshte hapur dhe sezoni i plazhit per 2023 por si gjithmon ne vendin tone mund te gjesh probleme sidomos kur jashtqitjet hidhen ne det.

Nje video eshte postuar ne JOQ dhe tregon se si deti i kalter i Ksamilit behet kaf.

Ksamili nje nga perlat e Shqiperise.

Autoritet duhet te marrin masat qe te mos hidhen jashqitjet ne det pasi pushuesit nuk e meritojne kete ndotje te detit te bukur te Ksamilit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...