Butrint Imeri do martohet?! Këngëtari i habiti të gjithë: Kam radhën për…

Tani që vëllai i tij u martua rradha i ka mbetur Butrintit në familjen Imeri.

Këtë e ka pohuar edhe vetë këngëtari me anë të një story në Instagram. Ndër videot dhe fotot e shumta që ka ndarë nga dasma e vëllait të tij mbrëmjen e djeshme, është edhe një ku duket me buqetën e nuses në dorë.

“M’u lëshua rendi per nuse,”-shkruan Butrinti krahas imazhit.
Imeri është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar. Lidhja e tij më e bujshme ishte me moderatoren Kiara Tito, lidhje që ende sot e kësaj dite fansat kanë dëshirë ta përmendin e ta komentojnë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...