Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni dëgjuar më së shumti kohëve të fundit, kjo që kur Luizi hyri në shtëpinë e Big Brother dhe e pëlqeu shumë Kiaren ku edhe tregoi hapur.

Megjithëse filloi si shaka nga ana e Kiares ajo tashmë e ka pranuar se e pëlqen por që është herë të di nesë ndjen për të, derisa Luizi e pranon hapur se ka ndjenja për moderatoren, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Olti Curri ka publikuar një foto të një aktoreje që është bashkë me Luanin duke përqafuar duke e krahasuar me ciftin Luiz dhe Kiara, kjo pasi e shohim shpesh te komentoj situata te ndryshme ne showbiz.

”Kiara dhe Luizi” ka shkruar ai sipër kësaj fotoje duke e bashkëngjitur edhe një emotikon duke qeshur derisa fotoja është shpërndarë mjaft shumë nga fansat e Luizit që secilën herë janë më të shumë në numër.

Shiko foton

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...