‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa u ndal në finalizimin e emisionit të saj më të ri që e rikthen në ekran pas një pauze.

Ndonëse e angazhuar, bukuroshja bionde nuk i lë anash as rrjetet sociale duke sjellur imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi, 31-vjeçarja po i kalon pushimet në Australi.

Nga atje ajo ka sjellë disa imazhe ku shfaqet super hot.

Në bikini dhe duke provokuar me duar afër zonës intime, Luana shfaqet super hot nga plazhi

‘Me apo pa kapele’, ka qenë përshkrimi qe Luana ju ka bërë këtyre fotografive. /ORAinfo/

Shiko foton:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...