Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” u panë goxha të afërt me njëri-tjetrin.

Aso kohe të gjithë menduan se mes tyre po lind diçka, por që ata i hodhën poshtë këto dyshime të krijuar nga ndjekësit.

Edhe në daljet e tyre pas përfundimit të “Big Brother VIP” ata përsëri mohuan se mes tyre mund të lindte diçka.

Tjetër gjë duket të shihet kohët e fundit.

Ka qënë pikërisht Ronaldo ai, i cili ka nxjerr zbuluar dyshen e njohur.

Ai ka postuar një foto në InstaStory ku shihen të bashkuar dy vendndodhjet e njëjta të dyshes.

“Diola Dosti në të njëjtin vend me Xhonatanin ë? Po fluturoje me parashutë? Ju kapa mat!”, shkruan ai krahas fotos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...