Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe.

Mësohet se shtëpia është në pronësi të shtetasit Zef Gjergjit, ndërsa fatmiirësisht nuk ka lëndime në njerëz.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit në banesë. Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit dhe policia e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...