Pas ndarjes, dy ish-banorët e BBV ‘kapen mat’ (Foto)

Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB VIP Kosova.

Madje u aluduan se prisnin një fëmijë, ndonse asokohe dyshja dha lajmin e ndarjes. Një lajm që u duk i dyshimtë.

Kështu, një video e postuar nga “Indeksionline” tregon se dyshja është “kapur mat” në Ferizaj, në qytetin e reperit, video që i tregon shumë të afërt dhe që nuk të jep përshtypjen që janë ndarë.

Por nuk dihet nëse kjo video është e ditëve të fundit apo jo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...