Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare.

Ky model me baluke që Bora ka bërë së fundmi e ka bërë shumë të ngjashme me shoqen e saj të ngushtë Semin, e cila e ka këtë model pjesë të jetës së saj.Të dyja vajzat po vijojnë gjithashtu me projektet e tyre,

Bora me televizionin ndërsa Semi ka publikuar edhe këngën e saj të re, “Autostradë”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...