Ish konkurrentja e Big Brother e cila beri shume buje merr propozim për martesë…

Mikela Pupa u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen.

Pas suksesit që pati ajo vendosi që të marrë pjesë edhe në Big Borther Vip Albania 2 por që nuk qëndroi shumë gjatë dhe u eleminua.

Megjithatë ajo ka qëndruar aktive në emsione të shumta duke dhënë opinionin e saj për lojën e lojëtarët brenda.

Së fundmi në Instagram ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjëkësit ku nga dikush mori edhe propozim për martesë.

Dhe ajo i dha përgjigje pozitive duke i bërë edhe tag personit që i ka shkruajtur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...