Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit.

Një video e Luizit që ka takuar gjyshin e Kiarës është bërë virale në rrjet.

Ata shihen të dy në rrugë duke biseduar.

Nga videoja duket se kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin.

 

@vipmagazine.al

Luizi takon gjyshin e Kiarës!Çfarë ndodhi mes tyre #vipmagazine #luizejlli #bigbrothervip #kiaratito

♬ suono originale – BENZO🤴

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...