Moti i pazakontë përfshin vendin, banorët heqin me lopata breshërin

Moti i pazakontë ka përfshirë vendin këtë të hënë.

Edhe pse gjatë paradites janë regjistruar temperatura të larta dhe diell i fortë, pasditja ka surprizuar me shi të dendur.

Qyteti i Kuçovës është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe breshëri. Në foto duken disa banorë të cilët po e heqin me lopata breshërin në toka.

Gjithashtu disa shtëpi janë përmbytur në lagjen “1 Maji” në Kuçovë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...