Kush kopjoi kë?! Nita Latifi përplasje me Luiz Ejllin dhe Donald Veshaj?

Nita Latifi ka qenë e ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat te “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna.

Përveç të tjerave Nita është pyetur edhe rreth këngës së saj të re, e cila është përgolur për ngjashmërinë që kishte me këngën e re të Luiz Ejlli dhe Donald Veshaj.

Unë e thash dy mendje të ndritura ndonjë herë mendojnë njejtë ka qenë rastësi.

Të ftuar ditën e sotme në “E Diell”, Nita, Bledi dhe Ronaldo janë përballur

me njëri-tjetrin për herë të parë pas shumë ‘thumbave’ mes njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...