“Kristin t’a marr…”, ja përgjigjja epike që jep Keisi Medini në telefonatë me Luiz Ejllin (VIDEO)

E ftuar në emisionin e Roza Latit, Keisi Medini ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj. Në një prej lojrave të emisionit, këngëtarja duhet të bënte sikur po e telefononte Luiz Ejlli dhe i thotë që në koncertin e rradhës duhet të jetë ajo, Luizi dhe Kristi.

Por, përgjigjja e Keisit i befason të gjithë. Ajo shprehet se nuk kanë se çfarë e duan Kristin me vete, ose më mirë t’a marrin si truprojë.

VIDEO

 

@gjithckashowbz

♬ suono originale – 🔥📸GjithckaShowBiz📸🔥

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...