Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër? Videoja po bën xhiron e rrjetit

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me çiftin më të përfolur të momentit, Kiarën dhe Luizin.

Ata nisën njohjen brenda shtëpisë së BBVA dhe u martuan në finalen e show-it.

Por, mesa duket këtë herë po përflitet për një shtatzani të moderatores, edhe pse nuk ka ende asnjë njoftim nga çifti nëse është lajm i vërtetë apo jo.

E vetmja gjë që na ngelet është të presim deri sa Luizi dhe Kiara të japin më shumë detaje nga jeta private.

 

@fun_videos0

♬ original sound – Fun Videos

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...