Do të habiteni! Ndjekësit “shpërthejnë” ndaj Arbana Osmanit, ja gafa që nuk i’u shpëtoi fansave (Video)

Big Brother VIP ka përfunduar, por ndjekësit janë ende duke e komentuar. Së fundmi bëhet fjalë për një video të Arbana Osmanit.

Fansat e kanë quajtur si gafë të moderatores.

Në një prej puntatave Osmani i kundërvihet Luizit pse ka përdorur fjalën “budallaqe”, ndërkoh pak ditë më vonë mesa duket moderatorja e ka përdorur vet si term.

Kaq është dashur dhe ndjekësit i janë “vërsulur” me komente Arbana Osmanit.

 

@luizi.fituesi.bb2

#luizejlli #arbanaosmani

♬ suono originale – luizkampion

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...